Historie

DSC_0766Za společností Reinpo-autoFive s.r.o. stojí stabilní firma Reinpo Kapital a.s., která má bohatou historii již od roku 1993.

Za první rok fungování se nám podařilo prodat přes 100 ojetých vozů a provést více než 1000 servisních zakázek.

autoFIVE se řadí do rozsáhlé servisní sítě Bosch Car Service.

Klade si za cíl dávat zákazníkům maximální péči, která v kraji Vysočina nemá obdoby.

01_salon_servis_6Servis

Poskytujeme kvalitní servis za rozumné peníze. Pokud hledáte alternativu k značkovému servisu a chcete ušetřit peníze, ale zachovat kvalitu, tak servisní síť Bosch Car Service je ideální volbou.

autoFIVE Bosch Car Service může provádět veškeré opravy na vozech, které jsou ještě v záruce, ale i pozáruční servis vozidel všech značek. Naši zaměstnanci se účastní pravidelných školení, které jim dávají informace i o nejnovějších modelech veškerých značek.

Další nespornou výhodou našeho rodinného autoservisu je vybavenost. Disponujeme nejmodernější diagnostikou Bosch, originální diagnostikou Ford a Volkswagen Group. Navíc nabízíme 3D Geometrii, Pneuservis, Výměny autoskel, Řešení pojistných událostí,  Servis klimatizace, Seřizování světlometů, Svařovací techniku nebo Tester autobaterií nebo Ruční mytí a vysátí automobilů.

Zajišťujeme také Karosářské práce, Lakýrnické práce, Vytahování promáčklin bez nutnosti laku, Rovnání alu disků, Parní čištění automobilů.

01_salon_servis_7

Prodej vozů

Dovážíme zánovní a ojetá vozidla většinou ze zahraničí. Na všechny námi nabízené vozy poskytujeme záruku na najeté kilometry a původ vozu.

Skladem máme více než 40 automobilů, které jsou jenom v našem vlastnictví. Nabízíme možnost protiúčtu vaším vozem, případně výkup automobilů.

Na všechny námi nabízené vozy zajišťujeme výhodné financování a pojištění. To vše na jednom místě.

Díky mnohaleté novinářské praxi Vám ochotně poradíme při výběru automobilu a zhodnotíme s Vámi plusy a minusy vašeho vysněného čtyřkolového miláčka.

01_salon_servis_1Nadstandardní služby

Každý zákazník je pro nás jedinečný, proto se snažíme nabídnout maximální péči. Důležité pro nás je, abyste se cítili dobře a jinak než v ostatních servisech. Proto u nás naleznete výstavu exkluzivních historických automobilů a motocyklů.

Pokud u nás budete čekat na váš vůz, tak vám budou nabídnuty horké nápoje (káva nebo čaj), případně nabídka nealkoholických nápojů – to vše zdarma.

Budeme se těšit na setkání s Vámi. 
Denis Ferdus
jednatel společnosti

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat